خدمات ما

مشاوره

مشاوره برای پیاده سازی طرح های ساخت و مقاوم سازی و ارائه طرح امکان سنجی اقتصادی به صورت رایگان

ساخت

ساخت مهاربند ها در کارخانه متعلق به مجموعه ویرابریس با بالاترین کیفیت

اجرا

اجرای سیستم های کمانش تاب توسط نصب کنندگان حرفه ای

درباره شرکت

شرکت پویا تدبیر ویرا در نتیجه سرمایه­ گذاری مشترک فنی و اقتصادی مؤسسین آن و شرکت نیوزیلندی رابینسون سایزمیک، با هدف تولید مهاربندهای کمانش ­تاب (BRB)، بنیان گذاشته شده است.

بنیانگذاران شرکت پویا تدبیر ویرا، سابقه چندین سال فعالیت در زمینه طراحی، تأمین و ترویج فناوری­ های نوین لرزه­ ای از جمله جداسازها و میراگرهای لرزه ­ای را در کارنامه خود دارند و تاکنون با تمرکز بر تجهیزات تولیدی شرکت رابینسون سایزمیک، در معرفی، طراحی و به‌کارگیری این فناوری­ های نوین در بیش از 20 پروژه بزرگ در کشور، مشارکت داشته اند.

اعضای مؤسس این شرکت، با در نظر گرفتن نیاز مبرم صنعت ساخت و ­ساز کشور به فناوری ­های نوین حفاظت سازه­ ها در برابر زمین­­ لرزه، از اواخر سال 1390 موضوع بومی­ سازی و تولید داخلی تجهیزات کنترل ارتعاشات لرزه­ ای را در دستور کار خود، قرار داده ­اند. این مجموعه از رهگذر بررسی علمی وضعیت اقتصادی کشور و اولویت­ های صنعت ساختمان، و همچنین جذب مشاوره از شرکت ­های بزرگ و متخصص بین­ المللی در این عرصه، مهاربند کمانش ­تاب را به عنوان مناسب­ ترین فناوری برای آغاز این تولیدات، برگزید.

تیم فنی شرکت پویا تدبیر ویرا، با همکاری مشاورین متخصص نیوزیلندی خود و در نتیجه­ ی فعالیت­ های مشترک تحقیق و توسعه، توانست در طی این چند سال، به روش ویژه خود برای تولید این فناوری دست یافته و خط تولید مهاربندهای کمانش­ تاب را در کشور، تحت لیسانس شرکت رابینسون سایزمیک راه­ اندازی کند و بر صادرات این فناوری متمرکز شود.

شایان ذکر است تمامی طراحی­ های مربوطه و کلیه مراحل ساخت و کنترل کیفیت محصولات براساس معیارهای مقرر و تحت نظارت مستقیم نمایندگان و ناظران فنی شرکت رابینسون سایزمیک و شرکت مهندسین مشاور Low Damage Design صورت می‌پذیرد.

شرکای ما

رابینسون سایزمیک