درباره شرکت

 

پویا تدبیر ویرا، با سابقه ترین طراح و تولید کننده فناوری مهاربند کمانش تاب یا همان میراگر BRB در کشور است.

بنیانگذاران شرکت پویا تدبیر ویرا، سابقه چندین سال فعالیت در زمینه طراحی، تأمین و ترویج فناوری­ های نوین لرزه­ ای از جمله جداسازها و میراگرهای لرزه ­ای و همکاری با بزرگترین تولید کنندگان این حوزه را در کارنامه خود دارند و  با در نظر گرفتن نیاز مبرم صنعت ساخت و ­ساز کشور به فناوری ­های نوین حفاظت سازه­ ها در برابر زمین­­ لرزه، از اواخر سال 1390 موضوع بومی­ سازی و تولید داخلی تجهیزات کنترل ارتعاشات لرزه­ ای را در دستور کار خود، قرار داده ­اند.

پویا تدبیر ویرا تا به امروز، پیشرو در طراحی تولید و اجرای میراگر BRB بوده و به عنوان تولید کننده ای با پشتوانه ای قوی از دانش و تجربیات در زمینه مهندسی سازه و زلزله، رکورددار طراحی تولید و اجرای میراگرهای لرزه ای در کشور بوده و بیشترین پروژه اجرایی پروژه اجرایی را در میان فعالین این حوزه، در کارنامه خود دارد.   

خدمات و تولیدات شرکت پویا تدبیر ویرا با نام تجاری ثبت شده «VIRA BRACE» ارائه می شود و کارفرمایان و مشاورین محترم می توانند در زمینه امکانسنجی فنی و اقتصادی کاربرد میراگر BRB در پروژه های عمرانی خود، با کارشناسان فنی این شرکت تماس گرفته و مشاوره لازم را دریافت کنند. 

طراحی و تولید مهاربند BRB برای پروژه اداری
طراحی و تولید BRB - کارخانه شرکت پویا تدبیر ویرا

خدمات ما

مشاوره

مشاوره جهت استفاده از BRB در طرح سازه های جدید و بهسازی و مقاوم سازی سازه های موجود ـ ارائه گزارهای امکان سنجی فنی و اقتصادی

تولید

تولید میراگرها در کارخانه متعلق به مجموعه ویرابریس با بالاترین کیفیت

اجرا

اجرای مهاربندهای کمانش تاب توسط تیم مجرب و حرفه ای

تولید کننده مهاربند کمانش تاب BRB - پویا تدبیر ویرا